Arama

BESTE AÇAR USTA SUNUCU EYLÜL AŞKIN İLE DERTLEŞTİ

Eylül Aşkın hazırlayıp sunduğu Türkiye Haber Portalı YouTube kanalındaki samimi sohbetleriyle dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor.

01/04/2024 13:21 | Son Güncelleme : 12/07/2024 21:46 | Kerem Divarcı


BESTE AÇAR USTA SUNUCU EYLÜL AŞKIN İLE DERTLEŞTİ

Ünlü konuklarıyla ve sıcak sohbetleriyle takdir toplayan Eylül Aşkın, Kayahan’ın kızı, ünlü isim Beste Açar’ı konuk etti. “Babam çok disiplinli ve otoriter bir babaydı.” sözleriyle sohbete başlayan Beste Açar, “Ders programı gibi her gün yapılacaklar listem vardı.”, “Babamın gençlik hayali Galatasaray’a kaleci olmakmış.”, “pazar günleri maç günümüzdü, birlikte top oynardık.”, “En çok özlem duyduğum şey, babamla dışarıya çok çıkmazdık. Böyle bir sinemaya gitmek, tiyatroya gitmek ya da her çocuk gibi sokakta, parkta onunla vakit geçirmek ya da yürüyüş yapmak falan, bunlar çok içimde kaldı.” cümleleriyle büyük sanatçı Kayahan ile olan ilişkilerini özetledi.

Beste Açar başarılı sunucu Eylül Aşkın ile program yapmanın ötesine geçip dertleşmeye başlayınca, “‘Allah Allah ben böyle mi demişim? Böyle mi olmuş?’ diye kendi kendime bile şaşırır haldeyim, hakkımda bir önyargı var ve bunu değiştirmeye çalışmak da çok yorucu.” ifadesinde bulundu.

Müzik dünyasındaki hedefini “Heyecan duyduğum sürece müzik yapmak ve artık heyecan duymadığım noktada bırakmak.” diye özetledi. 26 Nisan’da veya Mayıs’ın ilk haftası yayınlamayı düşündükleri yeni bir şarkının da hazırlıklarına başladıklarını Eylül Aşkın’a söyleyen güzel şarkıcı Beste Açar, Kültür Bakanlığı desteği ile tüm illeri dolaşacağı bir turneye çıkacağını da sözlerine eklerken, ‘Kayahan’ filmi için ise, “Sanıyorum iki ya da üç prodüksiyon şirketinin ortak yapımı olacak. Gönlümüzden geçen haziran ayında çekimlere başlamak ve Şubat 2025, hatta babamın doğum günü 29 Mart’a onu yetiştirmek.” dedi.

 

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Hadise kendini övdü: "Erkek olsam kendimden ayrılmam"

Hadise kendini övdü: "Erkek olsam kendimden ayrılmam"

Aşk hayatında bir türlü yüzü gülmeyen ünlü şarkıcı Hadise, kendini öve öve bitiremedi.

7 ay önce
Şarkıcı Aleyna Tilki, Britney Spears dansıyla dikkat çekti

Şarkıcı Aleyna Tilki, Britney Spears dansıyla dikkat çekti

Aleyna Tilki, dans ettiği videosunu sosyal medya hesabından 'Britney Spears'ın enerjisini ortaya çıkarıyoruz notuyla paylaştı.

7 ay önce
David Bowie'nin el yazısı şarkı sözü 126 bin dolara satışa çıkıyor

David Bowie'nin el yazısı şarkı sözü 126 bin dolara satışa çıkıyor

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı, söz yazarı ve besteci David Bowie'nin el yazısı şarkı sözleri, açık artırmada satılacak.

7 ay önce